Birlikte daha güçlüyüz!

HEDEFİMİZ

Her biri kendi alanında profesyonel ve deneyim sahibi, müteahhit firmalar ve müteşebbisler tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

Proje yönetimi ve inşaat teknikleri konularında, bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disipline sahip ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren, kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektedir. Kurulma amacı Bursa’nın gelişimine katkıda bulunacak çalışmalar yapmaktır. Hedefi inşaat sektöründe depreme dayanıklı, çevre dostu akıllı binalar yaparak önemli başarılara imza atmaktır.

Bünyesinde bulunan bilgi ve tecrübeyi yurtiçinde ve uluslararası alanda kullanmayı hedeflemektedir. Yaptığı çalışmalar içerisinde de konut projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, taahhüt işleri, ticari alanlar ve sanayi yapıları bulunmaktadır.

Bursa Grup, çalıştığı alanlarda iddialı yatırım hedefiyle yola çıkmıştır ve faaliyetlerine devam etmektedir.
İnşaat, enerji, gıda, turizm ve medya gibi yaşamsal sektörlerde faaliyet gösterme amacıyla çalışmalarına start veren Bursa Grup, yüksek marka kalitesi, çağı yakalamış teknoloji ve etik değerler doğrultusunda, müşteri odaklı ve verimliliği gözeten hedefler ile hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Bursa Grup dünya ölçeğinde çalışmalarını sürdürürken, bütün toplumun yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de göz önünde bulundurmaktadır. Yaptığı çalışmalarda iz bırakmayı ve gelecek nesillere doğru örnek olabilmeyi hedeflerken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamayı da öncelikleri arasına almıştır.

Bursa Grup, sahip olduğu deneyim, bilgi ve iş birliği ağının standartlarını belirleyen, Bursa’nın dolayısıyla ülkemizin ekonomisine fayda sağlayacağına inandığı yatırımlara devam edecektir.

Teknolojik dönüşümün kaçınılmaz olduğu yeni dönemde değişimde doğru konumlanan ve teknolojik unsurları etkin kullanan yapılanma planımızı sürdürürken dünyadaki gelişime ve değişime ayak uyduracak altyapı kurulması gerçeğini de unutmadan çalışmalarını hayata geçirmektedir.

Bursa Grup “Birlikte daha güçlüyüz.”

© 2021 | bursagrup.com

Hakkımızda

Her biri kendi alanında profesyonel ve deneyim sahibi, müteahhit firmalar ve müteşebbisler tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

Proje yönetimi ve inşaat teknikleri konul…

Devamı »»

Bizi Takip Edin
Google+
YouTube
Instagram
Bize Ulaşın

Kükürtlü Mah. Oulu Cad.
Oylum Çiğdem Apt. B Blok No: 23 D: 1
Osmangazi / Bursa / Türkiye